İŞİN GARANTİ

4 AY EĞİTİM

İŞE GİRİNCE ÖDE

 

İş’te Ol Akademi ile İş‘in Hazır Programı Nedir ?

Kariyerinize Sigortacılıkla Başlayın!

İş’te Ol Akademi Sigortacılık mesleğini yapmak isteyen kişileri, profesyonel eğitmen kadrosu ile teorikte ve iş başı eğitimleri ile pratikte uzman sigortacı yaparak büyük ve kurumsal sigorta şirketlerinde çalışma fırsatını veya sigorta acentesi olarak kendi işini yapma imkanını yaratır.

  STEP

STEP, Sigortacılık Temel Eğitim Programı, sigorta sektörünün üst düzey yöneticileri, uzmanları ve akademisyenleri tarafından verilir. Öğrenciler temel sigortacılık eğitimi ile birlikte hem teorik hem birebir uygulamalı iş başı ve satış eğitimleri alarak tercih ettikleri branşlarda uzmanlaşırlar.

“Temel Sigorta Bilgileri” , “Branş Eğitimi” ve “İş Başı Eğitimi” olmak üzere üç bölümden oluşan STEP, “Yangın ve Mühendislik Sigortaları”, “Kaza Sigortaları”, “Nakliyat Sigortaları”, “Muhasebe”, “Sağlık Sigortaları” ve “Hayat Sigortaları” olmak üzere toplam 6 branşta açılmaktadır.

USTA

USTA programında, temel Sigortacılık Eğitim Programı mezunları ile sigorta sektöründe çalışan personelin uygulama ağırlıklı ileri düzey teknik bilgi ihtiyaçlarını karşılamak üzere, İleri Düzey Sigortacılık Eğitimi Branş Programlarını içerisinde alan “Uzman Sigortacının Eğitim Programı – USTA” düzenlenmektedir. Her çeyrek sadece bir kez olmak üzere, toplam altı branşta açılan USTA, sigorta sektörünün tek proje ve uygulama odaklı eğitim programlarıdır.

Programlarda konular, sektörün üst düzey yönetici ve uzmanları ile kamu bürokratları tarafından, sektöre yönelik uygulamalar, vaka çalışmaları, yaşanmış örnekler ve en iyi uygulama örnekleri ile incelenmektedir.

 

Ne sağlıyoruz?

4 AY TEORİK EĞİTİM

MENTORLUK

KARİYER KOÇLUĞU

İŞE YERLEŞTİRME

UYGULAMALI EĞİTİM

İŞE GİRİNCE ÖDE

Neden katılmalıyım?

0

Sigorta Şirketi

0 Milyar ₺

Bireysel Emeklilik Fon Büyüklüğü

0

Milyar ₺

Prim Ödemesi

0

Milyar ₺

Sektörün Toplam Aktifleri

0

Bin

Üzerinde Aktif Sigorta Acentesi

0

Bin

Üzeri Sektör Çalışanı

0

Bin ₺

Sektör Maaş Ortalaması

 

Nasıl katılabilirim?

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı