Duygu Apaydın

 

Ankara Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunu olan Duygu Apaydın, 1997 yılında Citibank’ta profesyonel iş hayatına atılmış, 1998 yılında Commercial Union Hayat Sigorta’da Finansal Danışman olarak çalışmaya başlamıştır. 1999 yılında aynı şirkette eğitim birimine geçmiş ve 2014 yılına kadar satış ekiplerinin gelişim ve yönetim faaliyetlerinde yer almıştır.

AvivaSA’da 13 yıl, Metlife’da 4,5 yıl Eğitim ve Gelişim Danışmanı olarak çalışmış ve birçok projede görev almıştır. Bupa Acıbadem Sigorta’da 2 yılı aşkın Eğitim ve Gelişim Müdürü olarak görev almıştır.

Aldığı eğitimleri ve edindiği tecrübeleri daha geniş kitlelerle paylaşmak adına Ocak 2016’dan bu yana Bireysel Satış ve Gelişim Danışmanlığı yapmaktadır. Bilge Baykuş Danışmanlık kurucusu ve danışmanıdır.
AgeSA, Boehringer Ingelheim, NN Emeklilik ve Hayat, Anadolu Hayat ve Emeklilik, Mudo, Olmuksan, Mapfre, Gulf Sigorta, Ekin Endüstriyel, Remax, Şekerbank, Garanti Ödeme Sistemleri, Bereket Emeklilik, Coface, Yepaş, Akbank, Vdf Finans, Viennalife, Kahve Dünyası, Halk Emeklilik, Vakıf Emeklilik, Darüşşafaka, Dubai Sigorta, Atos, İş Bankası, Majorel gibi şirket/bankalarla Eğitim akademisi kurulması ve içerik hazırlanması, İç eğitmen kadrosu seçimi ve yetiştirilmesi, yöneticiliğe ilk adım programı, liderlik eğitimleri, saha satış koçluğu, NLP, koçluk, bireysel farkındalık çalışmaları, gibi çalışmalar gerçekleştirmiştir ve/veya çalışmalar gerçekleştirmeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Berna Özdemir